WYSYŁKA I PŁATNOŚCI

Koszt dostawy na naszej stronie są wliczone w cenę produktu. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z wysyłką zamówienia. Zamówienia kilku produktów są łączone i wysyłane jako jedno zbiorcze zamówienie.

Formy wysyłki oraz płatności

Forma płatności – przedpłata (przelew, płatności online)
Kurier DPD: Darmowa
Paczkomaty.pl: Darmowa

Forma płatności – PayPal (płatność online)
Kurier DPD: Darmowa
Paczkomaty.pl: Darmowa

Wszystkie wysyłki realizowane są za pośrednictwem portalu Furgonetka.pl. Istnieje możliwość zmiany formy dostawy po kontakcie z obsługa sklepu. W tym wypadku zostaną przedstawione opcjonalne formy dostaw.
Regulamin wysyłek jest dostępny pod adresem
https://furgonetka.pl/regulamin/
Polityka prywatności jest dostępna pod adresem
https://furgonetka.pl/prywatnosc/
Odbiór osobisty jest możliwy na terenie Miasta Krakowa oraz Bielska-Białej po wcześniejszym kontakcie. W późniejszym czasie wszystkie zamówienia będzie można odbierać w sklepie stacjonarnym MR KICKS.
Płatności są realizowane za pośrednictwem operatora tpay.com oraz paypal.com
Informacje dla płatnika Tpay znajdują się pod adresem
https://tpay.com/dla-platnika
Informacje dla płatnika PayPal znajdują się pod adresem
https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/pay-online
Czas dostaw
Na naszej stronie istnieją różne czasy dostaw i są one określone przy każdym produkcie z osobna.
Poniżej przedstawiamy opis wszystkich form oraz czas ich realizacji.
1) Dostępny od ręki. Czas realizacji 1-3 dni.
Zamówienie jest realizowane w czasie 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przy odbiorze osobistym klient zostanie poinformowany o możliwości odebraniu swojego zamówienia w czasie 1-3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
2)Dostępny na magazynie. Czas realizacji od 3-10 dni.
Zamówienie jest realizowane w czasie 3-10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przy odbiorze osobistym klient zostanie poinformowany o możliwości odebraniu swojego zamówienia w czasie 3-10 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
3)Dostępny na zamówienie zewnętrznym. Czas realizacji od 10-21 dni.
Zamówienie jest realizowane w czasie 10-21 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty. Przy odbiorze osobistym klient zostanie poinformowany o możliwości odebraniu swojego zamówienia w czasie 10-21 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia.
Czas realizacji zamówienia jest określony na podstawię dostępności danego towaru na dany dzień, jednak w przypadku chwilowym braku, ograniczonej dostępności towaru, nie przejściu procesu autentyfikacji naszego sklepu, może zostać wydłużony do 28 dni lub zostać indywidualnie określony na podstawie danego zamówienia.
4)Wycofany
Brak możliwości zamówienia

Uwaga! Wszystkie zamówienia są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub koncie PayPal.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Paczkomaty.pl, po wysłaniu towaru każdy klient otrzymuje numer listu przewozowego w celu monitorowania przesyłki. Sklep MRKICKS.PL nie ponosi odpowiedzialności za czas realizacji przesyłki firm zewnętrznych.