MR KICKS to nie tylko sklep kolekcjonerski, ale też miejsce, gdzie możesz przyjść pogadać o butach, zobaczyć wydania których na co dzień nie zobaczysz, sprzedać swoją parę beż żadnych komplikacji. To sklep, biuro nasze miejsce pracy i galeria w której chcemy pokazać różne modele, te mniej lub bardziej znane, trochę sneakersowej historii, customy, czy części z kolekcji zaprzyjaźnionych z nami osób. Przestrzeń zaprojektowana i wykonana przez nas samych, tak aby każdy mógł się tam odnaleźć i czerpać radość z odwiedzin oraz zakupów.

U nas dostaniesz najnowsze i najbardziej pożądane modele marek takich jak Nike, Jordan Brand, Yeezy czy New Balance. Poszukujesz starszych wydań? Żaden problem. Sprowadzimy dla Ciebie także trudno dostępne pary sprzed kilku lat.

Mateusz

Ojciec Chrzestny MR KICKS, najstarszy w stadzie trzyma wszystko pod kontrolą, fan „Jedynek”, ale tez innych modeli AIR JORDAN, jeżeli szukasz starszych lub bardziej koszykarskich wydań, chcesz uzyskać pomoc przy sprawdzeniu butów uderzaj do niego.

Dominika

Pasjonatka sneakersów i social mediów. Uwielbia jordany, zwłaszcza jedynki retro, a w swojej kolekcji posiada sporo perełek. Wielu na pewno kojarzy jej buciarskiego instagrama – doska_
W projekcie odpowiada za sociale MR KICKS

Kacper

Młody, ambitny fotograf. To jego strzały możecie podziwiać na naszej stronie oraz socialach.

Sklep www to tylko część z naszego projektu MR KICKS. Miło nam poinformować, że nasz lokal stacjonarny jest już oficjalnie otwarty.

W pierwszym pomieszczeniu znajdziecie mnóstwo wydań różnych marek, maszynę Supreme, na której śmiało możecie pograć, a także produkty Crep, które świetnie zadbają o wasze kicksy. Wchodząc w głąb, w oczy rzucają się bardzo wygodne fotele, które tworzą małą strefę chillu. Przestrzeń wokół wypełniona jest masą kolaboracyjnych par, które dostępne są u nas na zamówienie. Po lewej stronie od wejścia umieściliśmy główny punkt naszego lokalu, czyli galerie. W jej podłodze pod grubym szkłem ułożyliśmy najważniejsze wydania jordanów 1 OG, m.in. Chicago 85. Powyżej wystawiliśmy mocne kolaboracyjne pary oraz takie, które zostały wydane tylko na Stany czy Azje.

Całość ma mocno industrialny charakter, który znakomicie zgrywa się z klimatem dzielnicy Kazimierz, w jakiej umiejscowiony jest sklep.
Jeżeli kiedykolwiek będziecie w Krakowie, koniecznie nas odwiedźcie – Miodowa 4, Kraków.

Serdecznie zapraszamy,
Team MR KICKS