Oglądaliście Super Bowl? W tym roku przerwę meczu umiliła oglądającym Rihanna. Gwiazda od kilku ładnych lat nie występowała na żywo, przez co jej show było niezwykle wyczekiwanym wydarzeniem. Poza całą scenografią, uwagę przykuwał strój piosenkarki. Jeśli chcecie wiedzieć co miała na nogach, czytajcie dalej 😉

 

Czym jest Super Bowl?

Super Bowl to finałowe rozgrywki futbolu amerykańskiego, czyli NFL, które utworzono w latach 20’ XXw. Jednak od dłuższego czasu nie jest to jedynie zwykły mecz, a prawdziwe show, które łączy sport i kulturę. Popularność tego wydarzenia jest tak duża, że na bilety trzeba wyłożyć nie małą sumę kilku tysięcy dolarów. Tym co przyciąga tłumy są w znacznej mierze koncerty i występy artystyczne w przerwie meczu. Z roku na rok na show zapraszane były coraz popularniejsze gwiazdy, aż można powiedzieć stało się to pewnego rodzaju wyznacznikiem bycia top artystą muzycznym. Występowali tam już Eminem, Rolling Stones, Beyonce, Kendrick Lamar czy Dr Dre. Warto dodać, że żaden z artystów nie otrzymuje honorarium z występu. Poza widowiskami emitowane są również najlepsze reklamy z całego roku.

Rihanna performs at 2023 Super Bowl halftime show

Super Bowl Half Time Show 2023

W tym roku mogliśmy podziwiać występ Rihanny, która od kilku lat nie występowała na żywo. Dlatego właśnie jej udział w przerwie Super Bowl był bardzo mocno wyczekiwany. Artystka w ciągu 13min zaśpiewała fragmenty swoich 12 bardzo popularnych utworów. Co do samego show, głosy są podzielone, znajdą się fani jak i mocni krytycy występu. Przejdźmy jednak do stroju wokalistki, a konkretnie do butów, gdyż jest to aspekt, który najbardziej nas interesuje. Rihanna pojawiła się w kombinezonie w kolorze intensywnej czerwieni, którą dopełniała para czerwono-różowych sneakersów Salomon Cross Low. Jest to model zaprojektowany we współpracy z domem mody Maison Margiela. Ta para butów swoją premierę miała w listopadzie zeszłego roku, wraz z kilkoma innymi kolorami. Model ten jest sylwetką biegową, choć obecnie już zręcznie przeszła do lifestyle’u i jest często widywana w codziennych outfitach. To wydanie dodatkowo wykorzystuje materiał ripstop, który zmniejsza się za pomocą ściągaczy. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie i zdecydowanie przykuwa uwagę. Widzielibyście się w takim modelu?

feature image

Rihanna Super Bowl Halftime Show Outfit Details MM6 Maison Margiela Salomon Images Rihanna Stuns Without Gimmicks During the 2023 Super Bowl Halftime Show |  Vanity Fair Rihanna Super Bowl 2023 Halftime Show Outfit Info | Hypebae

 

 

Jeśli chodzi o samego producenta butów. Salomon to francuska marka odzieży i obuwia sportowego, która w ostatnich latach zyskała bardzo dużą popularność. Jest to w znacznej mierze zasługa trendu, który opiera się na stylu trekkingowym – gorpcore.