Jeśli jesteście fanami Travisa Scotta i wszystkich projektów, w których maczał palce, to ten news może Was zasmucić. Pojawiły się pogłoski, że najbliższy projekt sygnowany nazwiskiem rapera ma być ostatnim wydaniem współpracy Jordan Brand z Travisem. Czy to aby na pewno koniec wspólnych projektów?

 

Mowa o nadchodzących Jordan 1 Retro Low x Travis Scott Olive, które zostaną wypuszczone w damskiej rozmiarówce. Będzie to pierwszy model zaprojektowany z Travisem, który wyjdzie w wersji dla kobiet. Jeśli chodzi o sylwetkę będzie analogiczna do poprzednich wydań. Klasyczna bryła modelu Jordan 1 Low OG z charakterystycznym, dla tej kolaboracji, dużym odwróconym swooshem zewnętrznym. Tym razem panele bazowe wykonano z czarnego zamszu, które dopełniają białe skórzane nakładki. Swoosh natomiast będzie miał tytułowy, oliwkowy kolor, a na tyle znajdziemy czerwone wings logo oraz buźkę Cactus Jack. Całość spocznie na kremowej podeszwie z oliwkowym spodem. Buty w sprzedaży mają pojawić się końcem kwietnia.

Travis Scott x Air Jordan 1 Low OG WMNS "Olive" Release Date | Hypebeast

 

Do tej pory współpraca Nike jak i Jordan Brand z raperem z Houston układała się świetnie, a na wszystkie projekty był i nadal jest ogromny popyt. Pierwszy model, czyli Air Force 1 wydano w 2017 roku i od tego momentu sprzedaż szła doskonale. W sumie do sprzedaży trafiło 21 modeli, w tym 10 modeli z linii Jordan. Samych Jordan 1 Low było aż 4 – Mocha, Fragment, Reverse Mocha oraz Phantom. Trzeba przyznać, że ta współpraca miała bardzo duży wpływ na samo zainteresowanie modelem Jordan 1. Pomimo rzeszy fanów tych projektów pojawiają się także głosy, że ta współpraca jest już po prostu nudna, a każda kolejna para to zwyczajnie nowa kolorystyka, czyli już nic odkrywczego. Bez względu na to czy jesteście fanami TS czy butów marki Jordan, wszystkie wypuszczone modele Jordan x Travis Scott możecie dostać u nas na zamówienie.